Základní informace

Pokud jste nováčci, kteří jsou s námi krátce, určitě se vám budou hodit následující informace.

Jestliže hledáte odpověď na některou ze svých otázek, jste na správném místě. Zjistěte, jak to u nás vypadá a co na vás čeká.

Jak to u nás funguje

V následujících řádcích se vám pokusíme přiblížit, jak to u nás vypadá. Odpovídáme tak na řadu otázek, s nimiž se v průběhu praxe často setkáváme. Doufáme, že vám to pomůže.

Výstroj

img4Pokud s lezením začínáte, nemusíte si lámat hlavu s pořízením výstroje. Do začátku vašemu dítěti všechno zdarma zapůjčíme. Vyhnete se tak riziku, že investujete své finance do něčeho, co vaše dítě nezaujme. Pokud se po prvním pololetí rozhodnete, že chcete pokračovat, doporučíme vám další postup a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího vybavení, které bude nový lezec potřebovat.

Tréninky a akce

Základní skupiny mají trénink 1x týdně.

Základní skupiny trénují každou středu na naší lezecké stěně nebo boulderu. Jednou za čas trénink zpestříme slacklinou v praku, slaňováním z mostu apod.

Harmonogram tréninků je rodičům vždy sdělován cca půl roku dopředu. Máte tak možnost si své aktivity naplánovat. V případě změny jste vždy včas informováni.

Akce, které pořádáme (pro děti i dospělé) jsou vždy plánovány na 1 měsíc dopředu. Co proběhne za akci, kde to bude a další informace, zjistíte vždy začátkem měsíce, kdy vám na e-mail přijde měsíční plán akcí. Stejně tak je naleznete i zde na webu na stránce Kalendář tréninků a akcí.

Práva a povinnosti Brabenců

Abychom mohli fungovat, všichni musíme mít na paměti následující:

  1. Leze se vždy jen s dobrou náladou.
  2. Pokud nemůžete dorazit na trénink, telefonicky to oznamte svému trenérovi nejméně hodinu předem (seznam trenérů s kontakty najdete zde).
  3. Tři neomluvené absence bereme jako nezájem a proto je dítě z výcviku vyřazeno aby uvolnilo místo dalším zájemcům.
  4. Jestliže se vaše necítíte před tréninkem dobře, něco vás bolí nebo máte zranění, vždy to svému trenérovi řekněte. Vyhnete se tak riziku, že vás nažene do sedmičkové cesty v převisu.
  5. Nezapomeňte platit včas. Ať i my máme na energie a vybavení.
  6. Startovné na závodech za vás platíme my. Stejně tak i dopravu, případně stravu.
  7. Pokud si nevíte s něčím rady nebo vám to není jasné, zeptejte se. Pokusíme se vám odpovědět.

Platby

Výcvik se hradí minimálně na půl roku dopředu. Základní cena za výcvik je 1.650 Kč / pololetí.

img5Platit můžete hotově na některém z tréninků, které vede Líba (náš BOSS) nebo po předchozí domluvě převodem na účet Slavoje Litoměřice 000-00000000/0000. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo přihlašovaného dítěte a do poznámky “PŘÍSPĚVEK BRABENCI”.

Ještě jste se s lezením nesetkali a chcete si to vyzkoušet? Měli byste zájem stát se Brabencem, ale nevíte, do čeho jdete?

Pak vám nabízíme možnost vyzkoušet si s námi jeden trénink za jednorázovou platbu 100 Kč. Dítěti zapůjčíme vše potřebné. Sami se pak rozhodnete, jestli se k nám chcete přidat.